MF1/2W8R2FT
Lumimax Optoelectronic Technology
Produkt-Nr.:
MF1/2W8R2FT
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 8.2 OHM 1% 1/2W AXIAL
Auf Lager : 1000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 100
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 8.2 Ohms
Series MF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W