MF1/4W470RFT
Lumimax Optoelectronic Technology
Produkt-Nr.:
MF1/4W470RFT
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 470 OHM 1% 1/4W AXIAL
Auf Lager : 500
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 100
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 470 Ohms
Series MF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W