MF1/8W150RFTB
Lumimax Optoelectronic Technology
Produkt-Nr.:
MF1/8W150RFTB
Beschreibung:
RES 150 OHM 1% 1/8W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 150 Ohms
Series MF
Power (Watts) 0.125W, 1/8W