MF1/8W15KFT
Lumimax Optoelectronic Technology
Produkt-Nr.:
MF1/8W15KFT
Beschreibung:
RES 15K OHM 1% 1/8W AXIAL
Auf Lager : 1000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 100
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 15 kOhms
Series MF
Power (Watts) 0.125W, 1/8W