MF1W6R8FT
Lumimax Optoelectronic Technology
Produkt-Nr.:
MF1W6R8FT
Beschreibung:
RES 6.8 OHM 1% 1W AXIAL
Auf Lager : 1000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 6.8 Ohms
Series MF
Power (Watts) 1W