MF72-016D7
Cantherm
Produkt-Nr.:
MF72-016D7
Hersteller:
Cantherm
Beschreibung:
ICL 16 OHM 20% 700MA 9MM
Auf Lager : 37798
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series MF72
Mfr Cantherm
Tolerance ±20%
Approval Agency -
Current - Steady State Max 700 mA
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Package Bulk
R @ 25°C 16 Ohms
Product Status Active
R @ Current 1.003 Ohms
Diameter 0.354" (9.00mm)