MF72-200D5
Cantherm
Produkt-Nr.:
MF72-200D5
Hersteller:
Cantherm
Beschreibung:
ICL 200 OHM 20% 100MA 7MM
Benutzer handbuch
Series MF72
Mfr Cantherm
Tolerance ±20%
Approval Agency -
Current - Steady State Max 100 mA
Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Package Bulk
R @ 25°C 200 Ohms
Product Status Obsolete
R @ Current 18.7 Ohms
Diameter 0.276" (7.00mm)