MFBA2V1608P-101-R
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
MFBA2V1608P-101-R
Beschreibung:
FERRITE BEAD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR) (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.037" (0.95mm)