MFP-25BRD52-33R
YAGEO
Produkt-Nr.:
MFP-25BRD52-33R
Beschreibung:
RES 33 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Auf Lager : 3469
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 33 Ohms
Series MFP
Power (Watts) 0.25W, 1/4W