MFP1WSBBE52-13K3
YAGEO
Produkt-Nr.:
MFP1WSBBE52-13K3
Hersteller:
YAGEO
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 13.3K OHM 0.1% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 13.3 kOhms
Series MFP
Power (Watts) 1W