MFP1WSBRE52-90K
YAGEO
Produkt-Nr.:
MFP1WSBRE52-90K
Beschreibung:
RES 90K OHM 0.1% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 90 kOhms
Series MFP
Power (Watts) 1W