MFP25SCBD52-127K
YAGEO
Produkt-Nr.:
MFP25SCBD52-127K
Beschreibung:
RES 127K OHM 0.25% 1/4W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.25%
Size / Dimension 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 127 kOhms
Series MFP
Power (Watts) 0.25W, 1/4W