MFR-12FTF52-22K
YAGEO
Produkt-Nr.:
MFR-12FTF52-22K
Beschreibung:
RES 22K OHM 1% 1/6W AXIAL
Auf Lager : 1788
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 22 kOhms
Series MFR
Power (Watts) 0.167W, 1/6W