MFR1WSFRE52-280K
YAGEO
Produkt-Nr.:
MFR1WSFRE52-280K
Beschreibung:
RES 280K OHM 1% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 280 kOhms
Series MFR
Power (Watts) 1W