MFR200DBD73-150K
YAGEO
Produkt-Nr.:
MFR200DBD73-150K
Hersteller:
YAGEO
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 150K OHM 0.5% 2W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 150 kOhms
Series MFR
Power (Watts) 2W