MFR200FBE73-3K48
YAGEO
Produkt-Nr.:
MFR200FBE73-3K48
Beschreibung:
RES 3.48K OHM 1% 2W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.48 kOhms
Series MFR
Power (Watts) 2W