MG14JT220K
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
MG14JT220K
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 220K OHM 5% 1/4W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 kOhms
Series MG
Power (Watts) 0.25W, 1/4W