MG7050VAN100.0000MHZ-2ACJAA
EPSON
Produkt-Nr.:
MG7050VAN100.0000MHZ-2ACJAA
Hersteller:
EPSON
Beschreibung:
XTAL OSC SO 3.3V 14SMD 100MHZ
Auf Lager : 250
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Frequency - Output 2 100MHz
Frequency - Output 3 -
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 20 mA
Frequency - Output 1 100MHz
Frequency - Output 4 -
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 56mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series MG7050VAN
Function Enable/Disable
Type SO (SAW)
Package / Case 14-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr EPSON
Base Resonator Crystal
Height 0.071" (1.80mm)