MGDSK25OE
Gaia Converter
Produkt-Nr.:
MGDSK25OE
Hersteller:
Gaia Converter
Beschreibung:
DC DC CONVERTER
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Voltage - Input (Max) 40V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 2.1A
Voltage - Input (Min) 16V
Package / Case 8-DIP Module
Efficiency 87%
Mfr Gaia Converter
Features Remote On/Off
Operating Temperature -40°C ~ 95°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency -
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.00" L x 2.00" W x 0.50" H (50.8mm x 50.8mm x 12.7mm)
Number of Outputs 1
Control Features -
Series MGDK25 (25W)
Power (Watts) 25 W