MGDSK35HF
Gaia Converter
Produkt-Nr.:
MGDSK35HF
Hersteller:
Gaia Converter
Beschreibung:
DC DC CONVERTER
Auf Lager : 6
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Voltage - Input (Max) 36V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 2.3A
Voltage - Input (Min) 9V
Package / Case 17-DIP Module
Efficiency 83%
Mfr Gaia Converter
Features Remote On/Off
Operating Temperature -40°C ~ 95°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency -
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.88" L x 1.90" W x 0.49" H (73.3mm x 48.3mm x 12.8mm)
Number of Outputs 1
Control Features -
Series MGDK35 (35W)
Power (Watts) 35 W