MGM1JT6M80
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
MGM1JT6M80
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 6.8M OHM 5% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.354" L (4.00mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 6.8 MOhms
Series MGM
Power (Watts) 1W