MGM3JT300M
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
MGM3JT300M
Beschreibung:
RES 300M OHM 5% 3W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 300 MOhms
Series MGM
Power (Watts) 3W