MH2029-601Y
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
MH2029-601Y
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Auf Lager : 864876
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 200mOhm
Impedance @ Frequency 600 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Height (Max) 0.043" (1.10mm)
Product Status Active
Ratings -
Series MH
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 1A