MH4516-800Y
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
MH4516-800Y
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
FERRITE BEAD 80 OHM 1806 1LN
Auf Lager : 5955
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 50mOhm
Impedance @ Frequency 80 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.071" (1.80mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series MH
Package / Case 1806 (4516 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 3A