MIC1000AFLMGNHT5
Vishay Electro-Films
Produkt-Nr.:
MIC1000AFLMGNHT5
Paket:
0402
Beschreibung:
MICROWAVE RESISTOR, 0402, 100 OH
Auf Lager : 29
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.012" (0.30mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings -
Resistance 100 Ohms
Series MIC
Power (Watts) 0.125W, 1/8W