MLF1005VR15KT
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
MLF1005VR15KT
Hersteller:
TDK Corporation
Paket:
0402 (1005 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 150NH 180MA 630MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 15 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 180 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402 (1005 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 630mOhm Max
Inductance 150 nH
Series MLF
Type Multilayer
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 350MHz