MLF12FTC200R
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
MLF12FTC200R
Beschreibung:
RES 200 OHM 1% 1/2W MELF 0207
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0207
Ratings -
Resistance 200 Ohms
Series MLF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W