MLF14JTD680K
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
MLF14JTD680K
Paket:
0204
Beschreibung:
RES 680K OHM 5% 1/4W MELF 0204
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0204
Ratings -
Resistance 680 kOhms
Series MLF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W