MLF1608DR22KTA00
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
MLF1608DR22KTA00
Beschreibung:
FIXED IND 220NH 150MA 550MOHM SM
Auf Lager : 7950
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 15 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 150 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603 (1608 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 550mOhm Max
Inductance 220 nH
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 290MHz