MLF1608DR33KTA00
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
MLF1608DR33KTA00
Hersteller:
TDK Corporation
Paket:
0603 (1608 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 330NH 100MA 750MOHM SM
Auf Lager : 29866
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 15 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 100 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603 (1608 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 750mOhm Max
Inductance 330 nH
Series MLF
Type Multilayer
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 230MHz