MLF2012A3R9JT000
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
MLF2012A3R9JT000
Hersteller:
TDK Corporation
Paket:
0805 (2012 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 3.9UH 30MA 650MOHM SMD
Auf Lager : 3957
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 MHz
Q @ Freq 45 @ 10MHz
Height - Seated (Max) 0.057" (1.45mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 30 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805 (2012 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 650mOhm Max
Inductance 3.9 µH
Series MLF
Type Multilayer
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Frequency - Self Resonant 55MHz