MLFA1JTD110K
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
MLFA1JTD110K
Paket:
0207
Beschreibung:
RES 110K OHM 5% 1W MELF 0207
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0207
Ratings AEC-Q200
Resistance 110 kOhms
Series MLFA
Power (Watts) 1W