MLFA25FTC160K
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
MLFA25FTC160K
Paket:
0204
Beschreibung:
RES 160K OHM 1% 0.4W MELF 0204
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0204
Ratings AEC-Q200
Resistance 160 kOhms
Series MLFA
Power (Watts) 0.4W