MLG0603SR12HTD25
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
MLG0603SR12HTD25
Beschreibung:
FIXED IND 120NH 50MA 7 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 5 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.013" (0.33mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 50 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0201 (0603 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 7Ohm Max
Inductance 120 nH
Series MLG
Type Multilayer
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Frequency - Self Resonant 700MHz