MLK0603L2N2ST000
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
MLK0603L2N2ST000
Hersteller:
TDK Corporation
Paket:
0201 (0603 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 2.2NH 300MA 300MOHM SM
Auf Lager : 1593
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 6 @ 300MHz
Height - Seated (Max) 0.013" (0.33mm)
Tolerance ±0.3nH
Current Rating (Amps) 300 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Product Status Last Time Buy
Supplier Device Package 0201 (0603 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 300mOhm Max
Inductance 2.2 nH
Series MLK
Type Multilayer
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Frequency - Self Resonant 9GHz