MLP2016V2R2MT0S1
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
MLP2016V2R2MT0S1
Hersteller:
TDK Corporation
Paket:
0806 (2016 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 1A 212.5MOHM SMD
Auf Lager : 9414
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0806 (2016 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 212.5mOhm Max
Inductance 2.2 µH