MLT6H-LP316
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
MLT6H-LP316
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
CBL TIE LOCKING SIL 450LB 1.709'
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 50
Benutzer handbuch
Tensile Strength 450 lbs (204.12 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Silver
Material Stainless Steel 316
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Series Pan-Steel® MLT
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Shelf Life Start -
Mfr Panduit Corp
Features Corrosion Resistance
Shelf Life -
Length - Actual 1.709' (521.00mm)
Package Bag
Width 0.310" (7.87mm)
Length - Approximate 20.5"
Bundle Diameter 6.00" (152.40mm)