MLZ2012M220WTD25
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
MLZ2012M220WTD25
Hersteller:
TDK Corporation
Paket:
0805 (2012 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 220MA 2 OHM SMD
Auf Lager : 178650
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 60mA
Inductance Frequency - Test 2 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.057" (1.45mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 220 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805 (2012 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 2Ohm
Inductance 22 µH