MMA02040C2003FB000
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MMA02040C2003FB000
Paket:
0204
Beschreibung:
RES 200K OHM 1% 2/5W MELF 0204
Auf Lager : 20019
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0204
Ratings AEC-Q200
Resistance 200 kOhms
Series MMA - Professional
Power (Watts) 0.4W, 2/5W