MMA02040D6803BB300
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MMA02040D6803BB300
Beschreibung:
RES 680K OHM 0.1% 1/4W MELF 0204
Auf Lager : 3000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 680 kOhms
Series MMA - Precision
Power (Watts) 0.25W, 1/4W