MMA02040E1201BB100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MMA02040E1201BB100
Beschreibung:
MMA 0204-15 0.1% B1 1K2
Auf Lager : 6185
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.2 kOhms
Series MMA - Precision
Power (Watts) 0.4W