MMA02040E1301BB100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MMA02040E1301BB100
Paket:
0204
Beschreibung:
RES 1.3 KOHM 0.1% 1/4W 0204
Auf Lager : 1445
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0204
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.3 kOhms
Series MMA - Precision
Power (Watts) 0.25W, 1/4W