MMA02040E9532DB300
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MMA02040E9532DB300
Beschreibung:
RES 95.3KOHM 0.5% 1/4W MELF 0204
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 95.3 kOhms
Series MMA - Precision
Power (Watts) 0.25W, 1/4W