MMB02070C1203FB200
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MMB02070C1203FB200
Paket:
0207
Beschreibung:
RES SMD 120K OHM 1% 1W 0207
Auf Lager : 3886
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0207
Ratings AEC-Q200
Resistance 120 kOhms
Series MMB - Professional
Power (Watts) 1W