MMB02070C1804FB200
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MMB02070C1804FB200
Beschreibung:
MMB 0207-50 1% B2 1M8
Auf Lager : 2000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.8 MOhms
Series MMB - Professional
Power (Watts) 1W