MMF204BRC976R
YAGEO
Produkt-Nr.:
MMF204BRC976R
Hersteller:
YAGEO
Paket:
MELF
Beschreibung:
RES SMD 0.1% 0.4W MELF
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 976 Ohms
Series MMF
Power (Watts) 0.4W, 2/5W