MMF25SFRE10R
YAGEO
Produkt-Nr.:
MMF25SFRE10R
Beschreibung:
RES SMD 10 OHM 1% 1/4W MELF
Auf Lager : 40818
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 10 Ohms
Series MMF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W