MMK75S-12
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
MMK75S-12
Hersteller:
Astrodyne TDI
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 12V 75W
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature 0°C ~ 60°C (With Derating)
Applications Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 5.656 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CB, CE, cURus, UL
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 6.25 A
Series MMK75S (75W)
Power (Watts) 75W
Type Enclosed
Efficiency 82%
Standard Number 60601-1
Mfr Astrodyne TDI
Features Adjustable Output, Universal Input
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC