Zuhause / Markers / MMP350DB-C316
minImg
MMP350DB-C316
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
MMP350DB-C316
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
WIRE MARKER CBL TIE 28.4X88.9MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -80°C ~ 538°C
Series Pan-Steel®
Type Wire Marker, Cable Tie
Legend Blank
Size 1.12" W x 3.50" L (28.4mm x 88.9mm)