MNR04M0ABJ153
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
MNR04M0ABJ153
Beschreibung:
RES ARRAY 4 RES 15K OHM 0804
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Series MNR
Power Per Element 62.5mW